czwartek, 18 czerwca 2015

Słów kilka...

Witam wszystkich czytelników po dość długiej nieobecności. Moje milczenie było spowodowane pewnymi zmianami w moim życiu między innymi zmianą pracy, przygotowaniami do ślubu a także brakiem weny twórczej. Przez ten okres podładowałem trochę swoje baterie i mam zamiar ruszyć ponownie z tworzeniem. Niestety zamieszczane przeze mnie wpisy nie będą pojawiać się z taką częstotliwością jak przedtem, jest to niestety związane z brakiem czasu.

Od kilku tygodni grywam z bardzo fajną ekipą w WFRP a szanowny MG ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Jego opisy miejsc w których się znajduje nasza trochę dziwaczna drużyna niesłychanie mocno poruszają moją wyobraźnię inspirując mnie do nowej twórczości.

W najbliższym czasie planuje wykonać tak wyczekiwany przez niektórych z was stół do gry. Jest to projekt który wymaga nieco czasu i dokładności w wykonaniu więc rozbiję go na kilka etapów.

Nie obędzie się również bez dodatkowych Mordheimowych ruinek, barykad czy kładek. Mam zamiar wykonać również kilka machin oblężniczych.To by było na tyle, na dniach wrzucę nowe posty tak więc czekajcie cierpliwie. :)

Żółty

3 komentarze:

 1. No to pochwal się składem tej drużyny :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krasnoludzki zabójca gigantów (ja), elfia wiedźma, półelfi łotrzyk, człowiek zwiadowca, i człowiek sigmaryta.

   Mam ciągłe spięcia z tymi zafajdanymi elfami... Ptfuuu <== splunięcie

   :P

   Usuń
  2. Faktycznie niezła zbieranina :-)

   Usuń