niedziela, 29 listopada 2015

Fenrisian Wolves/ Dire Wolves #1

Tym razem chcę wam zaprezentować pierwszy model z mojej małej watahy wilków. Figurka pochodzi z zestawu Fenrisian Wolves do systemu WH 40K. Osobiście nie jestem fanem 40-stki ale te modele o wiele bardziej mi się podobają niż Dire Wolves od Vampire Counts, a właśnie z zamiarem zapożyczenia ich do tej armii zakupiłem boxa z wilczkami. Modele wilków postanowiłem obsadzić na standardowych podstawkach kawaleryjskich 25x50 - ot taka drobna konwersja z 40-stki na batla. Co do podstawek to z przyczyn ekonomicznych musiałem wykonać je sam z płyty polistyrenowej co za pewne widać na zdjęciu bo nie posiadają charakterystycznych skosów jak te od GW.  Jeśli chodzi o malowanie to wzorowałem się na barwach które zaproponowało GW, rozważałem malowanie w nieco ciemniejszych barwach co miało nadać im trochę więcej mrocznego klimatu ale porzuciłem ten pomysł.

Poniżej zdjęcia pierwszego wilka z mojej watahy - mój faworyt:10 komentarzy:

 1. Po pomalowaniu wygląda niesamowicie! Dla mnie moc! Wygląda dziko i żaden z bohaterów nie chciałby się z nim spotkać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Michał, poczekaj aż wrzucę pozostałą czwórkę moich wygłodniałych wilczków :D

   Usuń
  2. Z przyjemnością zobaczę. Aż myślę do czego przydałyby mi się takie wilki, gdyż figurki zacne:) Ostatecznie jeden, dwa kolekcjonersko:)

   Usuń
  3. Powiem Ci że widziałem kilka ciekawych konwersji z udziałem tych modeli. Przykładowo gobliny na wilkach i leśne elfy... wyglądało to niesamowicie!

   Usuń
 2. Świetnie wyszedł. Pomaluj mu jeszcze źrenice i będzie super hiper :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Piotr za dobre słowo, źrenice dorobione :P

   Usuń
 3. Bardzo ciekawy model i świetne malowanie - jak już wspomniano uwypukla dzikość bestii.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacja! To chyba jedna z Twoich najlepiej pomalowanych figurek ostatnio. Paszcza wyszła bardzo realistycznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki maniek, starałem się jak cholera żeby wyszły tak jak te z pudełka.

   Usuń