środa, 6 stycznia 2016

Znaczniki ukrycia

Korzystając z dłuższej przerwy w okresie świątecznym postanowiłem poczytać podręcznik do Mordheima. Już po przeczytaniu kilku pierwszych kartek wpadł mi do głowy pomysł, a mianowicie - znaczniki ukrycia. W podręczniku jest podany wzór symbolu (podobny do podwójnej litery "H"), postanowiłem coś z tym zrobić. Z pomocą przyszedł mi autor bloga just28mm który akurat w momencie gdy obmyślałem mój niecny plan zamieścił na swoim blogu wpis o wyciętym ze sklejki namiocie NS 64. Długo nie zastanawiając się postanowiłem do niego napisać.

oryginalny żeton ukrycie:znaleziony w internetach żeton lekko zmodyfikowany (ten bardziej mi się podoba):
Kolega grafik w 2 minuty zrobił rysunek w odpowiednim formacie i oto wycięte symbole gotowe do naklejenia na podstawkę (trochę zaszalałem z ilością ale nic nie szkodzi - odpowiednie osoby zostały obdarowane :P):A oto ukończone znaczniki:

Na koniec jeszcze raz bardzo chcę podziękować koledze Arturowi z just28mm oraz mojemu prywatnemu grafikowi Krzysiowi. Obydwoje odwaliliście kawał dobrej roboty. Dzięki Artur, dzięki Krzysiu. :D

4 komentarze:

  1. Miło mi być w grupie obdarowanych, swoje też właśnie robię :-) Świetne są te dodatki na podstawkach! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To mi jest bardzo miło że mogłem ci sprawić drobną niespodziankę. Mam nadzieję że będziesz z nich korzystał i okażą się bardzo przydatne. Czekam na zdjęcia twoich znaczników!

      Usuń