niedziela, 31 stycznia 2016

Dwarf Berserkers regiment - unboxing

Dziś chcę zaprezentować wam unboxing zestaw krasnoludzkich berserkerów firmy Avatars of War. W pudełku dostajemy pięć wyprasek po cztery krasnoludy oraz jedną dodatkową wypraskę z częściami umożliwiającymi złożenie grupy dowodzenia (dowódcę, sztandarowca i muzyka). Wielką zaletą tego zestawu jest masa bitsów które daje AoW z tym że jest małe ale, otóż złożymy z nich około 10-13 niepowielonych modeli potem musimy wykonać kolony. Jest na to rada a mianowicie bitsy od GW czy innych producentów. Jeśli chodzi o jakość wykonania to odlew jest na bardzo wysokim poziomie. Nadlewki są bardzo niewielkie i nie ma problemów z ich usunięciem. Jakość detali drobnych dodatków takich jak "medaliony", łańcuszki czy inne jest na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie części pasują do siebie bez konieczności uruchamiania dremla czy innych mniej inwazyjnych narzędzi.

Ja jestem zakochany w tych modelach, uważam że została przelana w nie cała kwintesencja krasnoludztwa. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania i wiem że są tacy którym całkowicie się ten zestaw nie podoba ale to już kwestia gustu a z gustami się nie dyskutuje.
3 komentarze:

 1. Mi się w tym zestawie podoba, że ludki wyglądają jak zabójcy trolli, oraz kombinowanie z doklejanymi irokezami. Nie podoba mi się natomiast to, że jest bardzo mało opcji uzbrojenia, oraz łączenie rąk i korpusu jest źle przemyślane. Ale ogólnie świetna baza do dozbrajania bitsami :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No trzeba przyznać że irokezy są w dechę! Co do uzbrojenia to masz rację, szkoda że jest tak mało wzorów oręża.

   Usuń
 2. Mnie te krasnoludy też się bardzo podobają. Sam ich nie mam ale z tego co pamiętam to ciężko je ustawić w oddziale w WFB. Ale w AoS już takiego problemu nie ma :)

  OdpowiedzUsuń