środa, 17 lutego 2016

Berserker Lord with two weapons - Unboxing

Berserker Lord with two weapons, czyli po naszemu bohater/ dowódca berserkerów z dwoma toporami. Model stworzyła firma Avatars of War. Jest to metalowy odlew, wykonany z dużą dokładnością. Na modelu nie znalazłem żadnych ubytków czy większych nadlewek. Figurka oryginalnie jest zapakowana w plastikowy blister a sam model jest podzielony na cztery elementy: figurka bazowa, dłoń z toporem, irokez oraz końcówka warkocza. Wewnątrz blistra znajdziemy również kwadratową podstawkę 20x20 mm. Jedynym mankamentem do którego mogę się przyczepić to dziwacznie zakończona broda - wygląda tak, jakby coś tam brakowało (na przykład drugiego zakończenia takiego jak w przypadku warkocza). Podsumowując, model bardzo dobrze wykonany, świetna alternatywa dla modeli GW. Polecam wszystkim miłośnikom krasnoludów!

4 komentarze:

 1. Świetny jest ten model. Zawsze go chciałem mieć ale... jakoś były inne wydatki. Właściwie to jeszcze nic straconego :D Ten koniec brody rzeczywiście jest dziwny, możesz dokleić trochę GS i dorobić kosmyk. Czekam na pomalowany model.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się jak najszybciej go pomalować ale puki co jest na samym końcu kolejki :P

   Usuń
 2. Ten koniec brody to moim zdaniem tnie jest z żądna metalowa opaska czy zasisk tylko raczej rodzaj swoistego płytkiego "kubeczka" w który wchodzi koniec warkocza. Dlatego jest to płaskie także od dołu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś w tym jest. Mi mimo wszystko to nie pasuje i zapewne coś tam dorobię.

   Usuń