czwartek, 31 grudnia 2015

Podsumowanie roku 2015

No to mamy kolejny rok za sobą. Ten rok niestety nie był zbyt pracowity a to przez fakt iż zmieniałem mój stan cywilny i była na głowie przeprowadzka oraz cała masa formalności ale wróćmy do najważniejszego tematu czyli do figurek :D . W większości udało mi się zrealizować zamierzone cele. W dalszym ciągu nie wykonałem stołu ale mam nadzieję że w tym roku wreszcie go wykonam. A oto krótkie streszczenie tego co udało mi się stworzyć w Anno Domini 2015.
Rok zacząłem od ruinek do Mordheima.


Następnie na warsztat trafiły Rat Ogry ze starej
 edycji batla.Następnie coś mnie wzięło na krasnoludy, do mojej kolekcji dołączyły figurki berserkerów od Avatars of war.W lutym skupiłem się dość mocno na scenerią zrujnowanego miasta i tak oto do moich tworów dołączyła wieża strażnicza, kładki, łączniki, brama i kilka innych.


Po lutym była dość dłuuuuuuga przerwa. Czerwiec sprzyjał kolejnej partii Mordcheimowych tworów między innymi było to upiorne drzewo.

W lipcu powstał pomnik krasnoluda, "żółw" gobliński a także pojawiły się dwa unboxingi.

Wrzesień i październik generalnie były miesiącami dość małej aktywności pod względem prac ale za to koniec listopada i początek grudnia przyniósł modele z których jestem najbardziej dumny w tym roku. Mowa o Dire Wolfach przerobione z systemu WH 40K.W grudniu udało mi się jeszcze znaleźć chwilę tuż przed świętami i popełnić kolejną zupełnie niezaplanowaną ruinkę.


Jak zdążyliście zauważyć rok 2015 rozpocząłem i zakończyłem w ruinach :P.

Generalnie moje postanowienie noworoczne brzmi: więcej czasu spędzę przy figurkach oraz wreszcie zrobię ten przeklęty stół. Bardzo będę się starał wrzucić jakąś nowość przynajmniej dwa razy w tygodniu, ale jak to wyjdzie w  praktyce to się okaże.Korzystając z okazji chcę wszystkim życzyć szczęśliwego nowego roku i szampańskiej zabawy w sylwestra!


Żółty
6 komentarzy:

 1. Ach zazdroszczę ci makietowej aktywności:)Mi się kolejny rok nie udaję zasiąść raz i porządnie do terenów:)
  I z miłą chęcią będę tu zaglądał w 2016 ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Michał, cieszę się że mam stałych bywalców którzy na dodatek mogą mi zazdrościć :P . Mam nadzieję że uda ci się popełnić jakąś zacną makietę bądź klimatyczny teren i wówczas ja będę mógł podziwiać twój wytwór!

   Usuń
 2. Gratulacje i powodzenia w 2016 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udany rok. Życzę aby 2016 był co najmniej równie owocny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Maniek, mam nadzieję że uda mi się utrzymać ubiegłoroczny wynik albo nawet go przebić :D

   Usuń